13 maja 2020

Kompletne systemy ogrzewania

Systemy ogrzewania budynków tanie w montażu oraz bezkosztowe i bezawaryjne w eksploatacji.

Nasze systemy ogrzewania oparte są o folie grzewcze na podczerwień (infrared) w powiązaniu z instalacjami fotowoltaicznymi lub turbinami wiatrowymi. Najodpowiedniejszym momentem montażu naszych systemów grzewczych jest budowa lub kompleksowy remont obiektów budowlanych. Jednakże istnieje również możliwość montażu systemu w eksploatowanych budynkach. Przeznaczenie oraz wielkość obiektów nie stanowi żadnych ograniczeń.

 

 

Przygotowanie systemu zaczyna się się od audytu energetycznego budynku, określenia sposobu i miejsca instalacji. Na podstawie tych danych jest tworzony projekt. Do zaprojektowanej instalacji jest dobierana odpowiednia instalacja fotowoltaiczna lub turbina wiatrowa. Przy określaniu wielkości instalacji OZE należy również uwzględnić zapotrzebowanie w energię elektryczną pozostałych urządzeń w obiekcie aby stworzyć budynek niezależny energetycznie. Pozwoli to ograniczyć do minimum koszty eksploatacyjne budynku. Sterowanie ogrzewaniem odbywa się za pomocą termostatów umieszczonych w pomieszczeniach lub za pomocą aplikacji w smartfonie.

 

 

Szacunkowy koszt kompletnej instalacji dla budynku 120 metrów kwadratowych kształtuje się na poziomie 35-40 tysięcy złotych. Montując nasz system ogrzewania nie montujemy kaloryferów, pieców, nie potrzebujemy komina, pomieszczenia na kotłownie, nie płacimy rachunków za paliwo opałowe czy energie elektryczną. Otrzymujemy kompletny, komfortowy, bezobsługowy i bezkosztowy system grzewczy z gwarancją 20 lat.*

 

 

 

*Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66§ 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.