Jesteśmy partnerem biznesowym PV Instalator POLSKA Grupa PVGE  jednego z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. W ramach tej współpracy prowadzimy Oddział Południe Rzeszów zajmując się sprzedażą i montażem instalacji.

 


Dlaczego PVGE ?

Jest to ogólnopolska firmą oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki) oraz generalny wykonawca elektrowni fotowoltaicznych w kraju i w Europie.
Największe atuty PVGE to bardzo szeroki zakres najwyższej klasy produktów z branży OZE dostępnych od ręki oraz  profesjonalne zespoły inżynierów i instalatorów fotowoltaiki, z doświadczeniem w projektowaniu i budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv każdej wielkości (od kilku kW do kilkunastu MW) i rodzaju (on grid, off grid). Oferują szeroki wybór produktów i doskonałe zaplecze techniczne.

Ponad 10 letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej w Polsce, Rumunii, UK, Niemczech, Włoszech oraz Słowacji wraz z min. 3 letnią gwarancją wykonania każdej instalacji oraz wysokim ubezpieczeniem OC firmy czynią z firmy PV Instalator POLSKA profesjonalnego PARTNERA.

Firma również w ramach swojej działalności:

– pozyskuje finanse na projekty związane

z fotowoltaiką,

– wykonuje audyty fotowoltaiczne,

– wykonuje projekty koncepcyjne,

– wykonuje dokumentację projektową (w tym karty środowiskowe),

– wykonuje badanie sprawności wybranej partii modułów pv.

 

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ USŁUG PVGE:

– konkurencyjne ceny produktów i usług,

– 30 lat gwarancji mocy na panele fotowoltaiczne,

– 12 lat gwarancji mechanicznej,

– ponad 10 lat doświadczenia w budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości i rodzaju (on grid, off grid).

– doskonałe zaplecze techniczne,

– minimum 3-letnia gwarancja wykonania każdej instalacji,

– solidność,

– dokładność wykonania,

– punktualność.